Субота, 04.05.2024, 07:22

DONIK RIVNE НАТЯЖНІ СТЕЛІ

Технічні характеристики

Монтаж натяжних систем проводиться на остаточній стадії ремонту (відсутність запорошених робіт).

1. Для кріплення монтажного профілю (багета) натяжної стелі до стін, або до стелі потрібен пояс 3см в ширину рівній твердій поверхні стіни або стелі по всьому периметру приміщення. Підставою для кріплення профілю може бути: цегла, бетон, кахельна плитка, штукатурка, гіпсокартон (посилений профілем), алюміній, метал, дерево.

2. У разі можливого осипання покриття основної стелі, потрібно його зачистка та грунтування. Приведення існуючої стелі в порядок не є частиною робіт з установки натяжних систем і виконується представником замовника або за погодженням сторін.

3. Замовник забезпечує безперешкодний доступ до місць проведення монтажних робіт. Роботи з монтажу натяжної стелі можуть проводиться в приміщеннях з елементами інтер'єру (меблями, побутовою технікою і т.д.), однак у таких умовах є ряд істотних обмежень: - Відстань від верхньої частини шаф, присунених впритул до стіни, до майбутньої поверхні стелі повинна бути не менше 70-ти сантиметрів. Якщо глибина шафи більше півметра, то конструкція шафи повинна витримувати вагу виліз на нього людини. В іншому випадку шафи повинні мати можливість до переміщення від стін у інші частини кімнати. При цьому бажано вилучити з шаф весь вміст з метою полегшення транспортування шаф по кімнаті.

4. До початку монтажних робіт замовник повинен надати схеми закладки інженерних комунікацій (електропроводки, труби опалення і т.д), розташованих в місці передбачуваної установки натяжної стелі, з точними розмірними прив'язками. Так само замовник повинен забезпечити наявність напруги 220в електромережах об'єкта для підключення електроінструменту необхідного під час монтажу.

5. Вимоги до електроустаткування, яке монтується в натяжна стеля: -Натяжні стелі дозволяють вбудовувати в себе різне електрообладнання - точкові світильники, системи сигналізації та пожежогасіння, вентиляційне та кліматичне обладнання. При цьому основним обмеженням щодо його використання, є тепловий режим роботи цього обладнання (наскільки ваші прилади гріються). Так використовувати звичайні лампи розжарювання, галогенні, люмінесцентні, діодні системи освітлення допускається при таких обмеженнях їх потужності: для люмінесцентних і ламп розжарювання (крім ламп із суцільним цоколем) - 60 Вт, для галогенних з напругою 12 В - 35 Вт, для галогенних з напругою 220 В - 20 Вт. До того ж для установки вбудованих 12-вольтів світильників потрібні понижувальні трансформатори з виходом на 11,5 У, інакше виділяється тепло призведе до збільшення пластичності ПВХ і провисання плівки.

ХАРАКТЕРИСТИКА МАТЕРІАЛУ

 Плівка ПВХ, товщиною 0,17 - 0,18 мм; шириною 1,3 - 1,8; вагою 0,2 кг/м2:

 Непромокаючий

 Змивана знежирюючими засобами

 Антиелектростатичний

 Пилонепроникна

 Не вимагає фарбування

 Дезінфікуюча

 Антисейсмічні

 Міцність 60 кг/м2. Натяжні стелі врятують від капітального ремонту, якщо протече стелю, так як вони витримують навантаження до 100 літрів води на м2. Якщо і сталася НП, то воду видаляють, просто перегнавши її до отвору для світильника. У тому випадку, коли вбудованих світильників немає або люстри немає, то фахівці фірми відгинають кут покриття, випускають воду, а після повертають стелю на місце. Причому він тут же відновлює свою початкову форму.